Het team

Groep 1-2-3 "de Zoevende Zebra"

Op woensdag, donderdag en vrijdag : Tanja Pot 

E-mail: tanja.pot@primenius.nl

Op maandag, dinsdag en donderdag : Chantal Vos

E-mail: chantal.vos@primenius.nl

Op maandag, dinsdag en woensdag : Abigail Manuputty

E-mail: abigail.manuputty@primenius.nl

 

 

 

 

Groep 4-5-6 "De prachtige pauwen

Op maandag : Joyce Donkers 

E-mail: joyce.donkers@primenius.nl

Op dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag : Ronald de Vries

E-mail: ronald.devries@primenius.nl

Groep 7-8 "De coole Cobra's"

Op maandag, dinsdag en woensdag : Marieke Westen

E-mail: marieke.westen@primenius.nl

Op de donderdag en vrijdag : Joyce Donkers 

E-mail: joyce.donkers@primenius.nl

Directeur

Directeur

De directeur draagt zorg voor kwaliteit, organisatie, sfeer, begeleiding en het welzijn van eenieder die bij de school betrokken is en is 1e aanspreekpunt binnen de school.

Directeur
Christa van der Veen
E-mail: christa.vanderveen@primenius.nl

Leerkrachten

De groepsleerkracht is verantwoordelijk voor de gang van zaken in de groep. Naast het lesgeven betekent dit voorbereiden, corrigeren, vastleggen van leerling gegevens, contact onderhouden met ouders. Er wordt deelgenomen aan vergaderingen en geparticipeerd in werkgroepen. Er kan volledig of parttime gewerkt worden.

Intern begeleider

Lia Alting

Lia.alting@primenius.nl

Administratie

Gonda Danhof-Heijnen is verantwoordelijk voor Administratieve en Secretariële werkzaamheden.

Ze is bereikbaar via : gonda.danhof@primenius.nl

 

Conciƫrge

De conciërge zorgt voor het aannemen van telefoontjes, voor het onderhoud, het kopiëren, het verspreiden van de jeugdtijdschriften, de koffie en de thee, de verzorging van de personeelsruimte en nog veel meer.

Harte Martens

Onderwijsassistent

Anita van der Haring
E-mail: anita.vanderharing@primenius.nl