Het team

Groep 1-2-3

Chantal Vos :  chantal.vos@primenius.nl

Daphne Klop : daphne.klop@primenius.nl

Agnes Cairo :  agnes.cairo@primenius.nl

 

 

 

groep 4-5

Groep 4-5

Daphne Klop :   daphne.klop@primenius.nl

Tessa Lefelink :  tesse.lefelink@primenius.nl

Anita v/d Haring : anita.vanderharing@primenius.nl

 

6-7-8

Groep 6-7-8

Anita van der Haring :  anita.vanderharing@primenius.nl

Tessa Leferink :  tessa.leferink@primenius.nl

Sara Louwes :  sara.louwes@primenius.nl

 

 

Directeur

Directeur

De directeur draagt zorg voor kwaliteit, organisatie, sfeer, begeleiding en het welzijn van eenieder die bij de school betrokken is en is 1e aanspreekpunt binnen de school.

Directeur
Christa van der Veen
E-mail: christa.vanderveen@primenius.nl

Leerkrachten

De groepsleerkracht is verantwoordelijk voor de gang van zaken in de groep. Naast het lesgeven betekent dit voorbereiden, corrigeren, vastleggen van leerling gegevens, contact onderhouden met ouders. Er wordt deelgenomen aan vergaderingen en geparticipeerd in werkgroepen. Er kan volledig of parttime gewerkt worden.

Onderwijsondersteuning

Op onze school zijn Anita van der Haring en Agnes Cairo aanwezig als onderwijs ondersteuners. Zij werken naast de leerkrachten in groepjes, individueel of soms met de hele groep leerlingen.

Anita van der Haring    E-mail: anita.vanderharing@primenius.nl

Agnes Cairo                 E-mail: agnes.cairo@primenius.nl

Intern begeleider

Lia Alting

Lia.alting@primenius.nl

Administratie

Gonda Danhof-Heijnen is verantwoordelijk voor administratieve en secretariële werkzaamheden.

Ze is bereikbaar via : gonda.danhof@primenius.nl

 

Conciƫrge

De conciërge zorgt voor het aannemen van telefoontjes, voor het onderhoud, het kopiëren, het verspreiden van de jeugdtijdschriften, de koffie en de thee, de verzorging van de personeelsruimte en nog veel meer.

Harte Martens